Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Piotrków Kujawski - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

420 000 zł360 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom sprzedam 360 m2 / 6,10 działka + garaż. Dół zagospodarowany, 3 samodzielne mieszkania. Góra 6 pokoi, salon i jadalnia + kuchnia, łazienka, holl. Okna plastiki nowe, dach po remoncie, ogrzewanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij